Gürsel Tekin’den muhtarları sevindirecek teklif

Gürsel Tekin: "Muhtarlarımızın, belediye meclis toplantılarına ve İl Genel Meclisi toplantılarına bağımsız üye olarak katılmalarının önünü açalım."

Devamını oku...

"Adaylığa hazırım" diyen Gürsel Tekin'den çağrı: İstanbul adayı derhal belirlensin

Gelecek yılın mart ayında yapılacak yerel seçimlerde, daha çok büyükşehir adaylarının kimler olacağı merak ediliyor. "Adaylık için hazırım" diyen CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin "İstanbul’un 39 ilçesinden 21’ini alacak durumdayız. Yeter ki içimizde kavga olmasın" ifadesini kullandı.

Devamını oku...

Gürsel Tekin: Türkiye'ye şantaj yapıldı

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, ABD'li rahip Andrew Brunson'un tahliyesine ilişkin Cumhuriyet.com.tr'ye konuştu. Tekin, "Övünerek yargımız bağımsız, yerliyiz, milliyiz diyenler şunu bilmeli ki, Türkiye dış politika konusunda büyük bir tehdit ve şantaj altında" dedi. Olağanüstü kurultay çağrılarını da değerlendiren Tekin, "Tarafların tartışmaları rahatsız edici. Sosyal medyada konuşarak, birbirini inciten cümeleler kullanarak partiye çok ciddi zarar veriliyor. Herkesin dikkatli olması lazım." diye konuştu.

Devamını oku...

CHP'den 'elimiz de belimiz de boş olmayacak'a protesto

CHP'liler Tuzla'da bir okulda öğretmenlik yapan, ancak sosyal medya hesabından "15 Temmuz'da elimiz de, belimiz de boştu. Bu sefer elimiz de, belimiz de boş olmayacak" yazan öğretmeni protesto için, görev yaptığı okulun önünde toplandı.

Devamını oku...

CHP'den Danıştay üyesine istifa çağrısı

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi isim vererek eleştiren Danıştay üyesi Aysel Demirel'e tepki gösterdi.

Devamını oku...

Yandex.Metrica