Gürsel Tekin'den Maçka'da şortlu kız olayına tepki

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'den Maçka Parkı'nda güvenlik görevlisinin kadınların kıyafetlerine karışmasına sert tepki geldi. Güvenlik görevlisinin yaptıklarından, iktidardaki AKP'nin tavır ve söylemlerini sorumlu tutan Tekin, "Yeter. Bu yaşananlar ne insani, ne de vicdani" dedi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin: Bu durum ülke için utanç kaynağıdır

CHP Milletvekili Gürsel Tekin, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın yanıtlaması istemiyle Meclis Başkanlığı'na soru önergesi verdi.

Devamını oku...

CHP'li Gürsel Tekin'den iktidara çağrı!

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in "Gelin, bu ülkede bir daha darbeler yaşanmasın diye atılması gereken acil, somut adımları birlikte atalım." diyerek kaleme aldığı yazıda iktidara ve vatandaşlara çağrıda bulundu.

Devamını oku...

Gökmen ve Mediha tutuklanmadı siyasi olarak rehin alındı

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin SÖZCÜ operasyonunu böyle değerlendirdi. Tekin, "SÖZCÜ'ye yapılan operasyon bana AKP'nin 'Hayaldi, gerçek oldu' sloganını hatırlatıyor. Gökmen Ulu ve Mediha Olgun'un hukuki tutukluluğu yoktur. SÖZCÜ'yü ne kadar susturabiliriz denemeleri bunlar" dedi.

Devamını oku...

CHP'li Gürsel Tekin Adalet Yürüyüşü'nü değerlendirdi: Nerede yolsuzluk varsa orada yoksulluk vardır

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı Adalet Yürüyüşü'nü PolitikYol'a değerlendirdi.

Devamını oku...

Yandex.Metrica