CHP'nin Trabzon kongresinde gündem Cumhurbaşkanlığı

Divan Başkanlığını İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in yaptığı Kongrede, konuk olarak Kesici'nin dışında, CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Sosyalist Enternasyonal Başkan Yardımcısı Umut Oran yer aldı. CHP'nin Trabzon milletvekili Haluk Pekşen'in de evsahipliği rolünü üstlendiği kongrede iki aday, listeleriyle birlikte, il başkanlığı için yarıştı.

Devamını oku...

Erdoğan'a CHP'den jet yanıt

Gürsel Tekin: Ülkede lağım patlamış, Erdoğan su kaçağından bahsediyor.

Devamını oku...

"TSK'da at etinden sonra küspe yağı skandalı"

Türk Silahlı Kuvvetleri'ne bozuk et ve at eti satıldığı iddiaları gündemdeki sıcaklığını korurken, bir skandal iddiayı da CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin gündeme getirdi.

Devamını oku...

CHP'li Tekin: İsrail'e sonra ABD'ye yargı imtiyazı!

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, AKP’nin “yerlilik ve millilik” vurgusu üzerinden yürüttüğü politikanın perde arkasında gayri millî uygulamaların bulunduğunu söyledi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin'den Maçka'da şortlu kız olayına tepki

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'den Maçka Parkı'nda güvenlik görevlisinin kadınların kıyafetlerine karışmasına sert tepki geldi. Güvenlik görevlisinin yaptıklarından, iktidardaki AKP'nin tavır ve söylemlerini sorumlu tutan Tekin, "Yeter. Bu yaşananlar ne insani, ne de vicdani" dedi.

Devamını oku...

Yandex.Metrica