"Mahkemenin infaz etmediği Berberoğlu'nu Meclis Başkanı infaz etti"

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından TBMM'de bir skandal yaşandı. CHP'li vekilin resmi Meclis albümünden çıkarıldı.

Devamını oku...

Tekin'den Yıldırım'a cevap

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin Başbakan Binali Yıldırım'ın Adalet Yürüyüşü'ne ilişkin kullandığı "Adalet sokakta aranmaz. Hızlı trene binsinler" sözlerine cevap verdi.

Devamını oku...

Berberoğlu'nu ziyaret eden Gürsel Tekin'den açıklama

CHP Milletvekili Gürsel Tekin, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nu tutuklu bulunduğu Maltepe Cezaevi'nde ziyaret etti. Tekin, "Öyle bir sistemi yerleştirebilmeliyiz ki, sadece iktidar mensupları değil, sadece egemen güçler değil, herkesin rahatlıkla sırtını dayayabileceği evrensel bir hukuk sitemini oturtana kadar bu mücadelemiz devam edecektir" dedi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin'den Başbakan'a sert eleştiri

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun başlattığı "Adalet Yürüyüşü"nün ikinci gününde İstanbul Maçka Parkın'nda paralel olarak başlatılan demokrasi nöbeti de devam ediyor. Sözcü muhabiri Bora Erdin Maçka Parkı'nda CHP'li vekil Gürsel Tekin'in görüşlerini aldı.

Devamını oku...

Gürsel Tekin açıkladı, CHP'den 81 il için flaş karar!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçaroğlu yarın Ankara'dan yürüyüşe başlatıyor. CHP 81 ilde eylem kararı aldı. CHP İstanbul İl Örgütü, Maçka Parkı'nda nöbete başlıyor. Maltepe Cezaevi önünde ise  24 saat nöbet tutulacak.

Devamını oku...

CHP'li Gürsel Tekin: Gandhi sahaya indi

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına ilişkin açıklamalarda bulundu. Demokrasi nöbetleri başlatacaklarını açıklayan Tekin, Twitter hesabından ise CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu kastederek "Gandhi sahaya indi" mesajını paylaştı.

Devamını oku...

Gürsel Tekin isyan etti: 11 aydır yanıt alamıyorum

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin,"Sayın Çevre ve Şehircilik Bakanı,'1241 vatan toprağına el koyduk' diye bir açıklama yaptı. Bu yerlerin hangi illerde ve hangi kurumlar tarafından tahsis edildiğiyle ilgili verdiğim soru önergesine 11 aydır yanıt alamıyorum" dedi.

Devamını oku...

CHP'li Tekin'den Bakan Özhaseki'ye yardım önerisi

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, "İmar konularında hırsızlık yapılıyor, Adalet duygusu sarsılıyor. İnsanlar arasındaki bu dedikodular belediyelere yönelik güveni de sarsıyor" diye açıklama yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ye yardım önerisinde bulundu.

Devamını oku...

Emekliye maaş sıkıntısı doğabilir

CHP'li Gürsel Tekin, hükümetin uyguladığı yanlış politikaların devam etmesi halinde gelecek yıllarda emekli maaşlarının ödenemeyebileceği uyarısı yaptı.

Devamını oku...

Yandex.Metrica