Gürsel Tekin'den savcılara CHP çağrısı

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, TV5'te Çağlar Cilara'nın yayın konuğu oldu. Gürsel Tekin, programda güncel ve siyasal gelişmelere ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Devamını oku...

Gürsel Tekin: Niye özellikle muhalif mahallelerde bu TOMA'lar?

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin Sancaktepe CHP İlçe Başkanlığı’nda konuştu.

Devamını oku...

Gürsel Tekin'den sitemli açıklama: Uysalım ama koyun değilim

İstanbul Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Gürsel Tekin, isminin parti yönetimince aday adayı olarak telaffuz edilmemesine tepki gösterdi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin: "Ben İstanbul'da yoksulların, garibanların içinde büyüdüm"

"Benim hayatım belli. Ben İstanbul'da yoksulların, garibanların içinde büyüdüm. Onlarla aynı mahallelerde aynı koşullarda yaşadık. Gecekonduları, İstanbul'un öteki yüzünü çok iyi bilirim. Her zaman da gariplerin yanında oldum. İstanbul'da nerede bir mazlum varsa derdine derman olmak için yanına koştuk" diyen CHP'li Tekin Yeni Soluk'tan Çiğdem Dağdeviren'e konuştu.

Devamını oku...

CHP'li Gürsel Tekin: Adamlar Tunus ekonomisi kadar büyük bir parayı çalmışlar

Gürsel Tekin: "İstanbul'u kazanmanın yolu belli. İstanbul’un 785 mahallesini adım adım gezdim. Esenyurt, Bağcılar, Sultangazi, Fatih gibi AKP’nin kalemiz dediği ilçelerde çalışma yürüttük. Bir önceki seçimde AKP’ye oy veren seçmende en yüksek karşılığı biz alıyoruz."

Devamını oku...

CHP'li Tekin: Binali Yıldırım ile biz yarıştığımız takdirde, kendisi Meclis görevine geri dönecek

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, İstanbul için projelerini ve çalışmalarını PolitikYol'a anlattı.

Devamını oku...

"CHP adayını karşı mahalleye sormalı"

Siyasetin gündemi ittifaklar olur mu olmaz mı, olursa nasıl olur ve aday tespitleri... Dolayısıyla da siyasi atmosferde heyecan dorukta...

Devamını oku...

Gürsel Tekin: Hangi yöntem varsa ben hepsine hazırım

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'den önemli açıklamalar: CHP'den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Gürsel Tekin, CHP-İYİ Parti ittifakından, son günlerde gündemi meşgul eden 'eğilim yoklaması' tartışmalarına kadar pek çok konuda önemli açıklamalarda bulundu.

Devamını oku...

Gürsel Tekin: Makamı bıraktım, İstanbul'u dolaştım

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin İstanbul'un bugününü değerlendirdi, projelerini anlattı.

Devamını oku...

Yandex.Metrica