CHP'den 'elimiz de belimiz de boş olmayacak'a protesto

CHP'liler Tuzla'da bir okulda öğretmenlik yapan, ancak sosyal medya hesabından "15 Temmuz'da elimiz de, belimiz de boştu. Bu sefer elimiz de, belimiz de boş olmayacak" yazan öğretmeni protesto için, görev yaptığı okulun önünde toplandı.

Devamını oku...

CHP'den Danıştay üyesine istifa çağrısı

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi isim vererek eleştiren Danıştay üyesi Aysel Demirel'e tepki gösterdi.

Devamını oku...

Nusaybin'deki skandal görüntüler Meclis gündeminde

CHP İstanbul milletvekili Gürsel Tekin, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya "Askere dayak, polise saldırı, karakola baskın görüntülerine sebep olan kişiler hakkında ne yapmayı düşünüyorsunuz? Polise ve askere yönelik 'hepiniz vatan hainisiniz şerefsizler' diyerek hakaret eden ilçe başkanınız görevine devam edecek midir? Kolluk kuvvetlerimize yönelik bu ve bunun gibi onur kırıcı saldırıları önleyemediğiniz için ne yapmayı düşünüyorsunuz?" diye sordu.

Devamını oku...

Gürsel Tekin 19 Mayıs'ı İstanbullularla kutladı

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutlamak için 'Halkın Otobüsü' ismini verdikleri otobüsle Beşiktaş'tan başlayarak Fatih'e kadar halkla birlikte 19 Mayıs'ı kutladı. 24 Haziran seçimi ile ilgili konuşan Tekin " İş bitmiş Muharrem İnce'ye hayırlı uğurlu olsun." dedi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin o skandalı Meclis’in gündemine taşıdı

Şırnak İl Sağlık Müdürü Nedim Uzun ve Şırnak Çevre ve Şehircilik İl müdürü İlker Yavuz’un polis memuruna yönelik davranışları Meclis gündemine taşındı. CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yazılı soru önergesi verdi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin çarşı-pazarın karnesini çıkardı

Her Ramazan ayı öncesi çarşı-pazarı gezerek bir yıl içerisinde yaşanan fiyat artışını ortaya koyan CHP'li Gürsel Tekin'in bu yılki 'raporu'nda gıda ürünlerindeki 12 aylık fahiş zam dikkat çekti.

Devamını oku...

Benzine sansür geldi

Motorin ve benzin fiyatına indirim geldiğinde de zam geldiğinde de milyonlarca vatandaş Petrol İşverenleri Sendikası'nın (PÜİS) internet sitesinden öğreniyordu. Artık öğrenemeyecek. Çünkü bir kaç gün önce alınan PÜİS'in yönetim kurulu kararı ile artık indirimler ve zamlar sansürlenecek.

Devamını oku...

Gürsel Tekin'den önemli açıklama: YSK'yı göreve çağırdı

CHP'li Tekin, Muharrem İnce'nin Yalova mitinginin TRT tarafından yayınlanmadığını belirterek, "Yasanın, Anayasal kuralların derhal işletilmesi lazım. YSK'yı göreve çağırıyorum" dedi. Tekin, belediye otobüslerinin AKP kongreleri için kullanılmasına da sert çıktı.

Devamını oku...

CHP'li Tekin: Elinizi üniversitelerden çekin

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin İstanbul Üniversitesi'nden ayrılarak yeni bir üniversite olmasına yönelik tasarının geri çekilmesi için öğrenci ve öğretim görevlilerinin protestoları devam ediyor. CHP İstanbul milletvekili Gürsel Tekin, üniversitenin bahçesinde kurulan standa gelerek eylemcilere destek verdi.

Devamını oku...

Yandex.Metrica